У Чорнобаївці реалізовується проєкт “Спільно”

0
121

У дошкільному відділені Чорнобаївського ліцею відкрилася «Дитяча точка «СПІЛЬНО» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Про це у Фейсбуці повідомив Відділ освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради.

Дитячі точки “СПІЛЬНО” – це безпечний і затишний простір для дітей, де працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять творчі заняття для дітей, грають із ними в розвивальні ігри.
У такий спосіб діти отримують доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни.
Ключові завдання цього проєкту – інформування родин із дітьми про сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми у вигляді розваг, ігор, майстер-класів тощо.

За інформацією відділу освіти та гуманітарного розвитку Чорнобаївської сільської ради, наразі у громаді проживає близько 700 дітей, половина з який – у самій Чорнобаївці. Про змістовне дозвілля малечі та школярів дбає і місцева влада, і представники різних громадських організацій, які періодично організовують для дітей цікаві заходи.

За повідомленням Офісу Генпрокурора, більше ніж 1552 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 15 липня 494 дитини загинули та понад 1058 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 472, Харківській – 297, Київській – 129, Херсонській – 116, Запорізькій – 97, Миколаївській – 89, Дніпропетровській – 83, Чернігівській – 71, Луганській – 67.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь