У Чорнобаївці планують збудувати сортувальну станцію для сміття

0
49

Спеціалісти Чорнобаївської сільської ради отримали можливість і пройшли навчання в «Школі проєктного менеджменту для місцевого самоврядування», яку проводив Міжнародний республіканський інститут (IRI) за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Інформація про це з’явилася на сторінці Міжнародного республіканського інституту (IRI) у Фейсбуці.

Протягом трьох місяців навчання держслужбовці разом із колегами з різних куточків України розвивали вміння та здобували навички, необхідні для успішного планування та реалізації проєктів у громадах.
В результаті навчання, чорнобаївці розробили проєкт, який має пришвидшити вирішення проблеми зі сміттям, котре залишили після себе окупанти.
Ефективно вирішити цю проблему може будівництво станції сортування сміття.
Автор відповідного проєкту службовиця Чорнобаївської селищної ради Зорє Ганієва.

«Зараз нам дуже потрібне сортування, щоб переробити все це сміття. Те, що ми зможемо перекомпостувати, ми використаємо на потреби громади. Наприклад, уламки будівельного матеріалу переробимо на щебінь і використаємо його для доріжок. А решту продамо й отримаємо кошти для інвестицій в громаду», – ділиться авторка Зорє Ганієва.

За попередніми розрахунками, сортувальна станція окупить себе через 10-12 років.

До речі, послугами станції зможуть скористатися і сусідні громади.
Як зазначив начальник внутрішньополітичного відділу Посольства США в Україні, під час заключної конференції «Школи проєктного менеджменту для місцевого самоврядування» у Києві, Джон Буш:

«Наше завдання — розбудувати мережу менеджерів по відбудові на місцевому рівні по всій країні. Це пілотний проєкт, але міжнародні організації, такі як Міжнародний республіканський інститут та інші проєкти USAID, думають, як продовжити працювати в цьому напрямку».

У квітні уряд ухвалив рішення щодо реалізації проекту з відновлення зруйнованих населених пунктів, в рамках якого за державний кошт відбудують і Посад-Покровське. За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, відбудова проходитиме комплексно, за новими стандартами.

1 квітня Віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук разом із начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним побували у Посад-Покровському і Киселівці. Представники влади передали ноутбуки та планшети школярам цих двох сіл. Сучасні гаджети від UNICEF отримали 204 дитини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь