26.8 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

У Чорнобаївці відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

8 грудня в Чорнобаївці відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На свято завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїми заступниками Дмитром Бутрієм та Андрієм Балонєм.

Спорудження стадіону здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», і фінансувалося за рахунок Державного фонду регіонального розвитку на суму 1172,0 тисяч гривень та Чорнобаївського сільського бюджету на суму 206 тисяч гривень.

На даний час в селі функціонує три групи відділення футболу Білозерської дитячо-юнацької спортивної школи чисельністю 36 учнів, а також в аматорському футбольному клубі «Колос» займається 25 спортсменів.

Введення в дію спортивного майданчика дасть можливість додатково залучити до занять футболом Білозерської ДЮСШ до 40 дітей (2 групи початкової підготовки по 18-20 учнів).

Довідково: загалом у 2017 році побудовано 4 спортивних майданчика, а саме: в с.Станіслав, с.Чорнобаївка Білозерського району, м. Олешки та м. Херсон. Завершується будівництво 9 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Білозерському (с.Дар’ївка), Бериславському (с.Милове), Голопристанському (с.Чулаківка), Скадовському (м.Скадовськ, с.Приморське), Новотроїцькому (смт Новотроїцьке та смт Сиваське) районах, містах Херсоні та Каховці.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info