27.3 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

У Чорнобаївці тривають роботи з будівництва стадіону

Чорнобаївською сільською радою у 2020 році було замовлено розробку робочого проекту «Будівництво стадіону по вул. Покровська, 47б в с. Чорнобаївка Білозерського району, Херсонської області». Даний проект реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Фінансується проект з державного бюджету та при співфінансуванні з бюджету Чорнобаївської сільської ради.

Проектом передбачається будівництво стадіону для ігрових видів спорту. На стадіоні розміщуються футбольне поле з синтетичним покриттям «штучна трава» (довжина ворсу трави 6 см), бігові доріжки (чотири доріжки) з поліуретановим покриттям, приміщення для розміщення команд, суддів, інвентарю, встановлення нової огорожі, підключення мобільних модулів до мережі водопостачання та водовідведення. Також проектом передбачено нові пластикові трибуни.

Для освітлення, в нічний та вечірній час, по периметру стадіону буде встановлено близько 20 автономних освітлювальних приладів (сонячні панелі з акумуляторами та світлодіодними ліхтарями), які використовують енергію сонця.

На даний час виконані такі роботи:

– проведено демонтаж огорожі та бетонного фундаменту зі сторони Чорнобаївського НВК,

– проведення планування та ущільнення ґрунту футбольного поля,

– завезено гумову крихту для облаштування поверхні футбольного майданчику;

– частково завезено щебінь;

– завезено труби для системи дренажу;

– проводяться роботи з риття траншей для облаштування дренажу.

Тривалість будівництва 2020-2021 роки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info