3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

У Чорнобаївці підтверджено перший випадок коронавірусу

13 квітня підтверджено діагноз COVID-19 у 44-річної мешканки Чорнобаївки, яка нещодавно повернулася з Києва. Вона госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан її стабільно важкий, вона отримує кисень. Підключення до апарату ШВЛ не потребує. Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв на своїй сторінці у Facebook. Наразі встановлюється коло контактних осіб для проведення ПЛР досліджень.
З 14 квітня на території села Чорнобаївка вводяться посилені карантинні заходи. Нагадуємо, що захворювання на коронавірус виникають від контакту з хворими, тож просимо максимально обмежити перебування на вулиці, зменшити коло своїх контактів та дотримуватися всіх умов карантину. Людям від 60 років треба залишатися вдома. Найефективніший спосіб уберегтися та уберегти своїх рідних – самоізолюватися. Дозволено відвідувати магазини, які розміщені на відстані не далі ніж 2 кілометри, не частіше двох разів на тиждень. Використання захисної маски під час виходу на вулицю є обов’язковим. Власники магазинів контролюють та несуть відповідають за дотримання дистанції, регулярну санітарну обробку, перебування у торговому приміщенні мінімальної кількості покупців.

Джерело: Чорнобаївська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info