У Благодатному обговорили проблеми гендерно зумовленого насильства

0
194

Представники ГО “10 квітня” організували зустріч з мешканками Благодатного, на якій обговорили проблеми гендерно зумовленого насильства.
Про це повідомили у Facebook Чорнобаївської сільської ради.
Тематичний тренінг для жінок провела психологиня Вікторія Ткаченко. Захід організували з метою привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства, насильницьких дій у родині, а також активізації діяльності державних структур та громадських організацій щодо захисту прав жінок та чоловіків.
Тренінг на базі сільської бібліотеки відбувся в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

  • Чорнобаївська сільська рада придбала сучасний кросовер. Інформація про деталі угоди з компанією постачальником розміщена на сайті Prozorro. Вартість автівки перевищує 1,2 мільйона гривень.
  • У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади планують збудувати сучасний багатофункціональний спортивний майданчик. Наразі триває процес виготовлення проєктної документації. Відповідна інформація опублікована 7 грудня на сайті державних закупівель “Prozorro”.
  • Благодійники продовжують підтримувати звільнені громади Херсонщини, зокрема, у технічному оснащенні ЦНАПів. Завдяки Фонду “Східна Європа” сучасне обладнання отримала Білозерська громада.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь