У Благодатному, Новодмитрівці та Киселівці триває відбудова зруйнованої інфраструктури

0
68

Наразі у Благодатному, Киселівці та Новодмитрівці триває активна відбудова осель, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.
Про це у Telegram повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба.

У селах працюють 17 будівельних бригад з Одеської області. Остання відновлює населені пункти в рамках програми “Пліч-опліч”. Загалом у Благодатному, Киселівці та Новодмитрівці планують відремонтувати 257 об’єктів. Оскільки наближаються зима, будівельники намагаються якомога швидше закінчити роботу.

“До нас ракета летіла. Ворота лежали, стовпчики повалені, забор повалений, криша…осколками побита, діри у шифері, – розповідає Віра Барабуля, мешканка Благодатного, про свій пошкоджений будинок.

«У нас село постраждало десь на 40%. На сьогоднішній день працює у нас у селі Благодатному «Пліч-о-пліч». Ми дуже вдячні, що є така програма, де допомагають людям», – розповідає Антоніна Бугайова, староста Благодатнівського старостинського округу.

  • Волонтери добровольчого будівельного батальйону “Добробат” ремонтують будинок в Олександрівці Станіславської громади. Житло відновлюють шестеро спеціалістів, які вже встигли розчистити територію від будівельного сміття, демонтувати потрощені двері та змонтувати нові.
  • На розробку проєкту з капітального ремонту дорожньої мережі на вулицях Херсонська та Дєдуха у Посад-Покровському Чорнобаївської громади виділять 2 988 837 гривень. Виготовленням проєкту займатиметься київське ТОВ “Гал Трейдинг”. Протягом останніх трьох місяців компанія отримала 5 підрядів на відновлення села.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь