У Благодатнівській школі облаштували укриття

0
216

У Благодатнівській початковій школі Чорнобаївської сільської ради відремонтували укриття. Сховище укомплектували меблями та іншим обладнанням.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська військова адміністрація у Facebook.


В укритті з’явились стільці з партами, проєктор та дошка. Також у приміщенні встановили лавки, шафи, столики та крісла-мішки. Стіни пофарбовані у спокійні теплі кольори та прикрасили яскравими малюнками.


Укриття в освітньому закладі допомогли облаштувати Благодійна організація “Благодійний фонд “Схід СОС”, гуманітарна організація “Людина в біді”, Чорнобаївська сільська військова адміністрація та ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”.

  • До Дар’ївської та Білозерської громад доставлять вуличні укриття. Кожна громада отримала по одній захисній споруді. Загалом укриття передали п’яти громадам Херсонщини.
  • БФ “Ранок відродження” передав обладнання Станіславській громаді. Комунальники отримали силовий трансформатор, сіп-кабель, насос і частотний перетворювач. Оснащення використають для запуску артезіанської свердловини у Станіславі.
  • Мешканцям Правдиного Білозерської громади передали гумдопомогу від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Люди отримали продуктові набори. Також жителям села надали психологічні та соціальні консультації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь