23.9 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерському відділенні поліції відбувся прийом громадян

 Білозерка.info

Сьогодні у Білозерському відділенні поліції відбувся прийом громадян. Жителі району мали можливість звернутися з різними питаннями до заступника начальника поліції Херсонської області Олексія Манжиєвського.

Зустріч відбулася в адміністративній будівлі Білозерського відділення поліції, про що громадян попередили завчасно.

Олексій Манжиєвський вислухав місцевих жителів з різних питань та надав вичерпну відповідь кожному.

Також на прийомі була присутня голова Білозерської об’єднаної територіальної громади. Антоніна Чередник звернулася до керівництва поліції області з проханням вишукати можливість для введення додаткових посад дільничних офіцерів поліції, які будуть обслуговувати територію Білозерської ОТГ, встановлення камер відеоспостереження в смт. Білозерка для більш ефективного виявлення та розкриття злочинів та правопорушень.

 

За матеріалами: Білозерське відділення поліції

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info