27.2 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерському районному музеї експонується виставка

 Білозерка.info

До 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, в Білозерському районному музеї ім.Дмитра Багалія відкрилася виставка “100 років боротьби: Українська революція 1917-1921”. Проект в простій та цікавій формі розповідає про події Української революції. У підготовці виставки використано більш ніж 250 унікальних документів та фотографій, виставка складається з 21 банеру та розповідає історії провідників революційного руху, детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917-1921 років. Матеріали для виставки надані Українським інститутом національної пам’яті.
Завдання виставки – продемонструвати перебіг Української революції, визрівання політичної еліти та суспільства від ідей автономії до цілковитої незалежності, та головне до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках. Українська революція 1917-1921 років один із найважливіших для нас уроків історії, який демонструє жертовність українців у боротьбі за свободу, а разом з тим застерігає як дорого може коштувати незгода між ними.
13 лютого 2018 року виставку відвідали керівники Білозерської райдержадміністрації, учні навчальних закладів, жителі райцентру, які не тільки оглянули експозицію, а й почули змістовну розповідь та коментарі від працівників районного музею.
Шановні білозерці, гості та жителі району запрошуємо вас відвідати виставку, яка буде експонуватися у районному музеї до 23 лютого 2018 року.

 Білозерка.info

Джерело: Білоерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info