36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерському районі ювенальні поліцейські повернули до навчання 13-річного прогульника

Працівники ювенальної превенції повернули за шкільну парту 13-річного хлопця з Білозерського району, який майже місяць прогулював заняття без поважних причин. Батьки школяра пояснили, що нібито не знали про його прогули. Син їм казав, що йде в школу, а де він проводив час, їм невідомо.

Коли з навчального закладу повідомили працівникам ювенальної превенції про прогули учня 8-го класу, то разом зі службою у справах дітей поліцейські вирішили допомогти родині. Вони поговорили з батьками та учнем, з’ясували причину прогулів. Поліцейські порадили дорослим приділяти більше уваги сину. У відношенні матері складено протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

“Разом з батьками, вчителями та психологами ми завжди вживаємо заходи для усунення причин, через які діти не відвідують школу. Загалом, за минулий рік ми повернули до навчання 39 неповнолітніх,” – повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info