26.8 C
Kherson
Середа, 27 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерському районі триває підготовка до нового навчального року

Цьогоріч епідемія коронавірусу внесла суттєві корективи в освітній процес в Україні,  вчителям і учням довелося освоїти нові інструменти навчання. Проте які б переваги не мала дистанційна освіта,  і дітям, і дорослим не вистачає живого спілкування. Сьогодні Херсонщина входить до регіонів з невисоким рівнем захворюваності на COVID-19, тож маємо надію, що з 1 вересня учні повернуться до шкіл.

Наскільки готові до навчання

Сьогодні у навчальних закладах Білозерщини сталося багато позитивних змін. Як розповідає голова райдержадміністрації Андрій Неделько, на забезпечення якісної, сучасної і доступної  загальної середньої освіти у 2020 році з державного бюджету надійшло  понад 1,3 мільйона гривень, співфінансування галузі з районного бюджету склало 775436 гривень.  Зокрема,  майже півмільйона гривень спрямували на оновлення меблів. Сьогодні до шкіл надходять одномісні учнівські столи з полицею, регульовані антисколіозні і Т-подібні стільці, вчительські столи і відкриті шафи. Майже 220 тисяч гривень витратили на закупівлю засобів навчання і обладнання. 962400 гривень використали на придбання інтерактивних комплексів, які мають надійти до 1 вересня. Крім того,  на 150816 гривень закуплено принтери і ламінатори.

З метою належного функціонування закладів освіти понад 60000 гривень з районного бюджету виділено на смарт-телевізор і обстеження технічного стану Велетенської ЗОШ, 80000 гривень – на капітальний ремонт теплотраси Федорівської ЗОШ,  120000 гривень – на заміну котла у Новотягинській ЗОШ, 84000 гривень на капітальний ремонт туалетних приміщень і 213826 гривень на встановлення системи блискавозахисту будівлі використають на Дніпровську ЗОШ.  На здійснення заходів, пов’язаних із забезпеченням пожежної безпеки шкіл, спрямували 600000 гривень.

 Білозерка.info

Інклюзивна освіта

У Білозерському районі  функціонують  19 класів з інклюзивною формою навчання, в яких навчається 22 дитини. На базі Чорнобаївського НВК функціонує ресурсна кімната. У цьому приміщенні організовано простір для розвитку дітей, їх соціалізації та гармонізації  психоемоційного стану.

Для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами з державного бюджету виділено 176000 гривень. Сьогодні в інклюзивні класи надходять спеціальні засоби корекції психофізичного розвитку, на які використають 140900 гривень.

У лютому минулого року розпочав роботу Білозерський інклюзивно-ресурсний центр, який надає допомогу батькам і дітям з особливими освітніми потребами, віком від 2 до 18 років.

Рішенням сесії Білозерської районної ради, за рахунок залишків освітньої субвенції, які склалися станом на 1.01.2020 року, виділено кошти на капітальний ремонт будівлі КУ «Білозерський інклюзивно-ресурсний центр». Сума фінансування відповідного проекту склала 847310 гривень. Наразі тривають закупівельні процедури, укладаються угоди для подальшого виконання робіт.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info