28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерському районі пройшли командно-штабні навчання

 Білозерка.info

Різке погіршення погодних умов, аварія на газовій чи електричній мережі, підтоплення… Будь-яка надзвичайна ситуація порушує звичний розпорядок життя і навіть може викликати загрозу для населення. За таких обставин дуже важливо, щоб кожна служба знала, що робити і як взаємодіяти одна з одною.
30-31 жовтня у Білозерському районі відбулися командно-штабні навчання з органами управління і силами цивільного захисту населення. Провели їх заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту і оборонної роботи ОДА І.В.Туренко і начальник відділу ЦЗ ГУ ДСНС в області А.Є.Галаган. Мета навчань – відпрацювати взаємодію усіх служб на випадок виникнення надзвичайної ситуації. Голова райдержадміністрації В.М.Романов відзначив, що вони дуже актуальні напередодні зими, хоча надзвичайні ситуації можуть виникнути у будь-який час і до них завжди треба бути готовими.
Під час командно-штабних навчань відпрацьовувався порядок взаємодії органів управління цивільного захисту у випадку загрози або виникнення надзвичайної ситуації, а також евакуаційні заходи; удосконалювалися практичні навички керівного складу району в організації управління підпорядкованими силами і засобами; практично відпрацьовано дії при надзвичайних ситуаціях у Білозерській гімназії, при аварії на газорозподільній станції поряд із багатоквартирними будинками на Станіславському шосе. Розглянуто також, як діяти при надзвичайних ситуаціях у Білозерці, Кізомисі, Дніпровському, Широкій Балці і Томиній Балці.
Командно-штабні навчання засвідчили, що загалом усі служби району до надзвичайних ситуацій готові. Особливо були відзначені начальники спеціалізованих служб цивільного захисту В.В.Безродня, І.М.Щербина, Д.С.Доманський, М.І.Куліш, І.В.Колбаєва, директор гімназії А.І.Власюк, сільські голови Н.І.Бандурист, О.О.Щербина, А.І.Чередник, начальник РС ГУ ДСНС Є.М.Фомін і особовий склад ДПРЧ-2.

Джерело: https://www.facebook.com/belrda/

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info