У Білозерській та Станіславській громадах встановили сучасні системи очищення води

0
136

Сьогодні у Томиній Балці Білозерської громади встановили сучасну систему очищення води, призначену для задоволення відповідних потреб місцевого населення.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.

Очисна установка здатна значно підвищити якість та прибрати небезпечні домішки з проточної води. Завдяки такій системі мешканці села можуть споживати фільтровану питну воду.
Аналогічне устаткування з’явилося й у Широкій Балці Станіславської громади. Це стало можливим завдяки підтримці волонтерів та спонсорів зі Сполучених Штатів Америки, повідомляє Херсонська ОВА.
Робота щодо забезпечення водопостачанням громад Херсонщини триває.

• Наприкінці липня систему очищення води встановили у Новодмитрівці.
• Продовжується видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. За повідомленням Херсонської ОДА, учора мешканці звільнених територій отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 7600 буханок хліба, 30828 літрів питної води, 1569 банок консерви та 250 порцій готових обідів. Також людям передали 420 гігієнічних наборів, 36 OSB-листів, 20 ремонтних наборів.
• Днями благодійники доставили у Станіславську громаду гуманітарний вантаж. Допомогу сформували відповідно до потреб мешканців громади. Так, кожна сім’я може отримати те, що їй потрібно.
• До Чорнобаївки прибула партія гумдопомоги. Місцевим мешканцям доставили продуктові та гігієнічні набори, одяг, ковдри, м’які контейнери, вітаміни, антисептики, а також павербанки та радіоліхтарі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь