У Білозерській та Дар’ївській громадах працюватиме пересувний флюорограф

0
206

На Херсонщині відновлені виїзні флюорографічні обстеження місцевих мешканців. Мобільний кабінет рентгенодіагностики працюватиме і на Білозерщині.
Про це повідомив Департамент охорони здоров’я Херсонської ОВА у Facebook.
На цьому тижні флюорографічне обстеження зможуть пройти мешканці Білозерської та Дар’ївської громад.
Завдяки роботі мобільного кабінету медичної рентгендіагностики фтизіопульмонологічного медцентру протягом листопада – грудня 2023 року  обстежено 2614 осіб із 17 населених пунктів Білозерської, Дар’ївської, Чорнобаївської та Музиківської громад.
Скринінгове флюорографічне обстеження дає можливість на ранніх стадіях діагностувати туберкульоз та інші захворювання органів грудної клітки. Разом із флюорографічним обстеженням населення громад може проконсультуватися з лікарем-фтизіатром і пройти швидке тестування на інфекційні захворювання.
Додаткову інформацію щодо графіку роботи флюорографа можна отримати у місцевих амбулаторіях або ФАПах.

  • Нещодавно до Чорнобаївки, Станіслава та Дар’ївки завітали медики-волонтери від міжнародного благодійного фонду “Альянс громадського здоров’я”. За три дні жителям деокупованих громад надали більш ніж 100 консультацій.
  • Протягом минулого року ГО “CASERS” активно допомагала жителям Херсонської області. Місцеві мешканці отримали більш ніж 2,6 тисячі консультацій від лікарів, які працювали на волонтерських засадах.
  • Волонтери GEM HGBF доставили мешканцям Гончарного та Кізомису гуманітарну допомогу – продуктові та сімейні набори, а також генератори. Крім того, місцевим дітям команда благодійників подарувала іграшки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь