21.8 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

У Білозерській ОТГ стартувало онлайн опитування для жінок щодо визначення основних проблем у громаді

Запрошуємо жінок Білозерської ОТГ висловити свою думку щодо проблем в громаді та взяти участь у опитуванні. Заповнення цієї анкети займе всього 5 хвилин вашого часу,  але матиме дуже велике значення для громади.  Заповнити анкету можна тут

Паралельно з опитуванням проходять онлайн-зустрічі жінок, під час яких учасниці разом з фасилітатором напрацьовують шляхи вирішення проблем в громаді. Ці напрацювання разом з узагальненими результатами онлайн-опитування будуть передані БІлозерській селищній раді для врахування при розробці цільових програм.

Якщо у вас є бажання взяти участь у другій онлайн-зустрічі , під час якої жінки Білозерської ОТГ будуть напрацьовувати шляхи вирішення проблем, то зареєструватися можна тут

Дякуємо за вашу участь та активність!

Онлайн – опитування для жінок проходить в рамках проекту «Створення можливостей для соціальної згуртованості», що реалізується ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за фінансування Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info