8 C
Kherson
Вівторок, 28 Листопада, 2023

Останні новини

У Білозерській громаді запрацює проект «Безпечне місто»

Як повідомила селищний голова Антоніна Чередник у Білозерській громаді буде встановлено 13 камер відеоспостереження. Представники селищної ради у співпраці з поліцією визначили місця їх розташування

Встановлюються камери за рахунок спонсорської допомоги (майже 500 тисяч гривень) від благодійного фонду підприємця Валерія Кодецького. Камери будуть розташовані у Білозерці, Томиній балці та Надеждівці. Трансляція буде вестись в режимі онлайн на сервери поліції та інспектора з питань громадського порядку селищної ради.

«Безпечне місто» — один із соціальних проектів, реалізований як комплекс інноваційних рішень, що забезпечує відеофіксацію транспортного і пішохідного трафіку та сприяє виявленню порушень.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info