20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерській громаді запрацювали 13 камер відеоспостереження

Як повідомляє Білозерська селищна рада, у трьох селах Білозерської ОТГ почав діяти проект «Безпечне місто».

Тринадцять камер відеоспостереження вже працюють у Білозерці, Надеждівці та Томиній Балці. Трансляція здійснюється на сервер поліції. Окрім цього, ведеться запис.

Камери відеоспостереження встановлені за рахунок спонсорської допомоги від благодійного фонду приватного підприємця Валерія Кодецького.

«Хочу подякувати Валерію Івановичу за надану допомогу, – говорить селищний голова Антоніна Чередник. – Дуже приємно, що є такі люди, які не забувають свою батьківщину. Це вже не перший подарунок від Валерія Івановича для Білозерки. Раніше він придбав медичне обладнання для районної лікарні. Також дякую представникам поліції, які допомогли визначити проблемні місця для встановлення камер».

Заступник начальника Білозерського відділення поліції Олесандр Чижов впевнений, що нові камери відеоспостереження допоможуть правоохоронцям у розкритті та профілактиці злочинів. «Це суттєва допомога поліції, – зазначив Олександр Чижов. – В камерах дуже хороший зум, тому без проблем можна побачити номер автомобіля. В нічний час видимість також добра».

«Безпечне місто» — один із соціальних проектів, реалізований як комплекс інноваційних рішень, що забезпечує відеофіксацію транспортного і пішохідного трафіку та сприяє виявленню порушень.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info