У Білозерській громаді заборонено купатися у водоймах

0
62

Білозерська селищна військова адміністрація видала розпорядження щодо заборони купатися у водоймах на території громади.

Інформація про це з’явилася на Фейсбук-сторінці Білозерської СВА.
Відповідне рішення прийняли у зв’язку із небезпекою зараження інфекційними захворюваннями внаслідок підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.

За інформацією Державної екологічної інспекції, у річці Інгулець зафіксовано перевищення допустимого рівня шкідливих речовин. Про це свідчать лабораторні дослідження.
Екологи повідомляють про перевищення концентрації азоту амонійного, залізу загальному та завислим речовинам. Підвищено вміст сухого залишку, що пояснюється природним фоном річки.
Каховська ГЕС.штаб info повідомляє, що станом 20.30 підтоплено 46 населених пунктів, на підконтрольній території — 32, евакуйовано 2699 осіб. 29 осіб вважаються зниклими безвісти.

За словами міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, підрив Каховської ГЕС завдав довкіллю збитків на 55 млрд гривень.

Наразі з Каховського водосховища витекло 62% його об’єму. 10 червня рівень води у водосховищі становив 10,2 куб.км води та продовжує знижуватися.

Ситуація у нацпарках критична. Під загрозою зникнення 30% природно-заповідного фонду Херсонщини. Вода з Каховського водосховища зрівняла з водним дзеркалом нацпарк “Нижньодніпровський”. Продовжується обміління акваторії у нацпарках “Великий Луг” – на 4,2 метри та “Кам’янська Січ” – на 6 метрів. Олешківським піскам загрожує підняття ґрунтових вод. Вже відомо про підтоплення близько 1200 гектарів території Кінбурнської коси.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь