У Білозерській громаді власникам пошкоджених осель видають цемент 

0
257

Жителі Білозерської громади, оселі яких були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів, можуть безкоштовно отримати цемент.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.
Для того, щоб отримати будівельну суміш, мешканці громади повинні написати заяву про надання допомоги до військової адміністрації. Також власникам житла необхідно надати талон-повідомлення з поліції про вчинення кримінального злочину щодо їхньої нерухомості.

Цемент до громади надійшов за сприяння Херсонської обласної військової адміністрації та Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби.

На один зруйнований або пошкоджений будинок видають не більше 100 кг цементу.

  • Благодійники передали 33 тисячі лампочок для Білозерської та Станіславської громад. Станіславська громада отримала 9,8 тис лампочок, а Білозерська – 23 тис. Допомога надійшла від Обласного гуманітарного штабу. Лампочки передали Об’єднані Арабські Емірати.
  • До Софіївки Станіславської громади благодійники доставили 130 фільтрів для очищення води та змінні картриджі. Допомогу надав Міжнародний благодійний фонд “Руки друзів” у партнерстві з громадськими організаціями ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” та Громада UA за підтримки Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine.
  • Білозерський центр обслуговування платників податків відновлює свою роботу на Херсонщині. У центрі можна отримати послуги щодо видачі податкового номера, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми або джерела виплачених доходів та утриманих податків (довідка про доходи), реєстрації РРО або ПРРО, КОРО та РК.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь