У Білозерській громаді відбулася зустріч із представниками Project HOPE

0
234

В одному із закладів охорони здоров’я Білозерської громади пройшла зустріч представників 8 громад Херсонського району з американськими координаторами благодійної організації Project HOPE в Україні.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.
Під час засідання головна лікарка Білозерського центру ПМСД Ірина Чорі розповіла про розвиток медичної сфери Херсонського району. Начальник Херсонської РВА Михайло Линецький повідомив про співпрацю з Project HOPE та перспективи звільнення Лівобережжя.
Також учасники заходу взяли участь у дискусії щодо проєктів, які реалізовуватимуть у Херсонському районі. Project HOPE вислов готовність допомогти з вирішенням нагальних проблем після деокупації лівого берега.
Благодійні проєкти від Project HOPE більш ніж 65 років діють у понад 30 країнах світу у сферах інфекційних та неінфекційних хвороб, політики охорони здоров’я, кризи в галузі охорони здоров’я тощо.
В Україні огрганізація працює з 2002 року. Наразі команда привозить медикаменти та хірургічні витратні матеріали і обладнання до закладів охорони здоров’я у 23 областях України. На звільнених територіях діють більш ніж 30 мобільних медичних бригад.
Завдяки організації, на Херсонщині, Харківщині та Київщині відновлюють 12 пошкоджених і зруйнованих критично важливих об’єктів охорони здоров’я та соціальних послуг. Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Херсонській, Дніпропетровській та Харківській областях отримали 9 автівок “швидкої допомоги”.
Лікарням та центрам з ВПО благодійники надають непродовольчі товари першої необхідності: ковдри, постільну білизну, матраци, спідню білизну та електроприлади, генератори.

  • Музиківській та Чорнобаївській громадам передали 2 пожежні автівки для місцевих рятувальників. Допомогу відправила Генеральна рада регіону безпеки Кеннемерленд у Нідерландах.
  • До Білозерської громади доставили паливну деревину. Допомогою забезпечили 22 родини. Паливні матеріали надала благодійна організація Dutch Jewish Humanitarian Fund за допомоги ХОБФ “Мангуст”.
  • До Чорнобаївської громади привезли 23 палети з допомогою від команди волонтерів з німецького міста Бранденбург. Жителям Розливу та Новодмитрівки Білозерської громади видали 55 наборів волонтери БО “Save the children”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь