У Білозерській громаді триває підготовка до зими

0
182

Не зважаючи на складну безпекову ситуацію, у Білозерській громаді продовжується підготовка до опалювального періоду.

Як повідомили у Білозерській СВА, перш за все вирішуються питання, пов’язані з безперебійною роботою медичних закладів. З цією метою підготовлено 5 генераторів у Білозерській лікарні та 24 пристрої у Білозерському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Для опалення амбулаторій, ФАПів та фельдшерських пунктів наразі придбано чотири тони вугілля та десять тон брикетів, підготовлено обладнання котельнь.

Благодійні релігійні організації доправили до Білозерської громади 120 кубометрів дров, які розподілили між категорійними верствами населення, зокрема, сім’ями військовослужбовців.

На випадок аварійного відключення електроенергії підготовлено 19 генераторів для роботи комунальних підприємств громади. У КП “Надія” тривають роботи по заміні частини водопроводу у Надеждівці, протяжністю 1050 метрів.

На жаль, через постійні масовані обстріли немає можливості відремонтувати лінії електропередачі у Дніпровському та Янтарному. Забезпечення питною водою мешканців вирішується за рахунок роботи генераторів (почасово двічі на тиждень). Відновлення цілодобового централізованого водопостачання та електропостачання буде можливим лише після припинення обстрілів.
Для утримання автомобільних доріг громади взимку в місцевому бюджеті передбачено 400 тис. грн. Є домовленість з білозерським підприємцем щодо залучення чотирьох одиниць спеціалізованої техніки. Триває заготівля протиожеледних матеріалів (наразі завезено 10 тон піску).

Освітній процес у громаді продовжується у дистанційному режимі. Окрім організації онлайн-навчання, сьогодні управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради ремонтує укриття у ліцеях громади.
З метою залучення донорських коштів Білозерська громада співпрацює з Програмою розвитку ООН. Завдяки цьому будуть вирішені питання з придбанням джерел безперервної дії, які допоможуть дотримуватися холодового ланцюга при зберіганні медичних препаратів та вакцини під час перебоїв у постачанні електроенергії. Також в рамках програми громада придбає пожежні гідранти, що значно полегшить роботу рятувальників під час гасіння пожеж.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь