У Білозерській громаді ремонтують укриття

0
276

На території Білозерської громади триває робота, спрямована на підвищення рівня безпеки населення. Йдеться про ремонт укриттів та обладнання систем оповіщення.
Про це нашому виданню повідомила Білозерська селищна військова адміністрація.

У 2023 році у громаді відремонтували 3 укриття та встановили 8 захисних споруд. Бетонні укриття біля двох зупинок громадського транспорту у Білозерці облаштовані біг-бегами.

Також у минулому році Білозерська громада придбала 5 комплектів габіонів. 2 з них будуть розміщені у Білозерці, по одному – у Велетенському, Кізомисі та Ромашковому.

Наразі на території громади функціонують 24 пункти незламності, розташовані у кожному населеному пункті.

Цьогоріч у Білозерській громаді планують полагодити ще 2 сховища та встановити 6 систем оповіщення населення про небезпеку.

  • У Чорнобаївській громаді з’явиться модульне містечко. Вартість проєкту – 12 млн 750 тис грн. Будівельні роботи виконає ТОВ “Європейська дорожньо-будівельна компанія”.
  • У 2023 році 194 жителя Білозерської громади, які постраждали від російської агресії, отримали 464 тисячі гривень матеріальної допомоги з місцевого бюджету. Пораненим та сім’ям загиблих виплатили до 15 тисяч гривень на одну родину.
  • Білозерська селищна рада придбала дрова для 200 домоволодінь. У першу чергу допомогу отримають категорійні родини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь