У Білозерській громаді проживає більше двох тисяч ВПО

0
263

На території Білозерської СТГ наразі мешкає  більше ніж 2100 внутрішньо переміщених осіб.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.
Здебільшого це люди, які через обстріли переселилися з прибережних сіл громади до більш-менш безпечних місць.
Для вирішення нагальних проблем переселенців у Білозерській громаді створили раду ВПО. Днями у селищі раді відбулося засідання, на якому обговорювалися останні зміни щодо оформлення виплат для ВПО, які вступають в силу з 1 березня цього року.

  • Білозерська громада отримала допомогу для місцевої лікарні. Нещодавно БФ “Безпечна Дарниця” та ТОВ “Авангард” за сприяння Херсонської РВА передали необхідні речі КНП “Білозерська лікарня”. Медзаклад отримав халати, маски, дезінфікуючі засоби тощо
  • Мешканцям Білозерки та Станіслава роздали гуманітарну допомогу, яку привезли волонтери гуманітарного центру «Проліска Херсон» за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. До цих населених пунктів благодійники доставили 150 будівельних наборів, 300 OSB-листів та 50 листів тарпауліну.
  • Найболючіше питання для внутрішньо переміщених осіб – втрата свого житла та неспроможність платити великі кошти за оренду чужого. Держмолодьжитло та Міністерство реінтеграції за фінансової підтримки Уряду Німеччини реалізують програму «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь