У Білозерській громаді проведуть консультацію з громадськістю щодо створення безбар’єрного простору

0
186

Жителям Білозерської громади пропонують взяти участь в електронній консультації щодо створення безбар’єрного простору.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.
Консультацію щодо плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Білозерській громаді на 2023-2024 роки проводить відділ розвитку території, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних ресурсів і цивільного захисту виконавчого органу Білозерської селищної ради.
У громаді прагнуть врахувати інтереси місцевих мешканців, особливо молоді, батьків дітей віком до 6 років, осіб з інвалідністю та пенсіонерів, представників громадськості, експертів з питань осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

“Проведення електронної консультації спрятиме вивченню громадської думки, налагодженню продуктивної комунікації між представниками влади, об’єднаних територіальних громад та громадянського суспільства з метою реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Білозерській громаді на 2023-2024 роки”, – повідомили у військовій адміністрації.

Пропозиції та зауваження щодо створення безбар’єрного простору можна надсилати до 5 листопада 2023 року на електронну пошту gkhvabilozerka@ukr.net. Відповідальна особа – Тетяна Вікторівна Самойлова.

  • Благодійники доставили до Білозерки 300 OSB-листів. Гуманітарну допомогу привезли волонтери центру “Проліска” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. Будівельні матеріали передбачені для ремонту домівок.
  • Станом на 16 жовтня, в рамках обов’язкової евакуації, з Білозерської громади разом із родинами виїхало 97 дітей. Це – майже третина від загальної кількості дітей, які підлягають евакуації.
  • До Дар’ївської громади доставили автомобіль швидкої допомоги. Машина для місцевих медиків надійшла завдяки Philippe Pons. Після укомплектування необхідним обладнанням спецавтівка працюватиме на базі сільської амбулаторії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь