У Білозерській громаді почали працювати Пункти незламності

0
73

Відсьогодні на території Білозерської громади функціонують Пункти незламності.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.
Загалом на території громади розгорнуто 24 таких пункти. Місцеві мешканці зможуть приходити сюди у випадку тривалого вимкнення світла та відсутності опалення.

“У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть безкоштовно для тимчасового перебування”, – зазначено у дописі на сторінці Білозерської СВА.

Проєкт “Пункти незламності” в Україні запустили у листопаді 2022 року. У багатьох містах та селах облаштовували спеціальні пункти, у яких завжди був інтернет, світло, тепло і вода. Відкриття пунктів було необхідне через постійні ворожі обстріли української інфраструктури.

  •  Соціальні працівники з п’яти громад Білозерщини отримали ноутбуки. Техніку передали у межах проєкту співпраці громад із УВКБ ООН. Ноутбуки представникам громад вручили начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін та голова саб-офісу Агенства ООН у справах біженців у місті Дніпро Октавіан Мохореа.
  • До Білозерської громади привезли продуктові набори. Гуманітарну допомогу передала World Food Programme – Всесвітня продовольча програма. Мешканці громади отримали близько 3300 продуктових наборів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь