У Білозерській громаді проводять громадське обговорення з перейменування вулиць

1
332

Мешканців Білозерської громади запрошують долучитись до обговорення стосовно змін назв вулиць.

Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.

Громадське обговорення перейменувань вулиць відбудеться на виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії», статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових  дат, назв і дат історичних подій» згідно з розпорядженням начальника Білозерської селищної військової адміністрації від 29.11.2023 р. № 472. 

В формі запропоновано вулицю 1040 Полка в Білозерці перейменувати на Квітневу,  

вул. ЗО років Перемоги – Небесної сотні, вул. Гагаріна – Ліни Костенко, вул. Пушкіна – Богдана Ступки, вул. Суворова – Івана Сірко.

В Надеждівці мають змінити назву вулиці Радянська.

Вулиці Комунарів та Пролетарська у с. Зорівка стануть відповідно Українською та  Володимира Вдовиченка, а в Кизомисі вулиці Горького  та Чехова – Мирною та Вишневою. Вулиця Пушкіна в с. Берегове теж стене Мирною.

Три вулиці для перейменування є і в с. Велетенське. Горького стане Зеленою, Маяковського – Південною, а Пушкіна – Набережною. 

В селі Томина Балка мають змінити назви вулиць  40 років Перемоги та Гагаріна на вулиці Захисників та Івана Франка відповідно. 

Вулицю 50 років Перемоги в с. Новодмитрівка пропонують назвати Маслиновий яр, Радгоспну в с. Дніпровське – Барвінкова, Магаданську в с. Миролюбівка – Шевченка. 

Також можна запропонувати свій варіант нової назви.

Обговорення проводиться в онлайн-формі до 1 березня 2024 року. Для того, щоб взяти у ньому участь, необхідно перейти за цим посиланням.

  • Більш ніж 77 тис мешканців Херсонщини отримали державну допомогу на загальну суму понад 1,9 млрд грн. Майже 22,3 тис потерпілих від підтоплення отримали по 5 тис грн допомоги. Також діти загиблих захисників та захисниць отримали новорічні подарунки.
  • Відновлення роботи Білозерського районного суду перенесли на 1 лютого 2024 року. Вища рада правосуддя відтермінувала початок роботи установи через складну безпекову ситуацію у громаді.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Немає де гроші діти, наразі нам потрібно допомагати нашим захисникам щоб вони скоріше звільнили нашу неньку Україну.А перейменовувати можна і після війни,це не дуже важливо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь