У Білозерській громаді існують вакансії в “Армії відновлення”

0
366

Повномасштабна війна з Росією лишила багатьох жителів Білозерщини постійної роботи та стабільного заробітку.
Чи є можливість працевлаштуватися у Білозерській громаді на цей час, нашому виданню розповіла Олена Розсуждай, начальниця Білозерського відділу Херсонської філії обласного центру зайнятості.

“Ситуація з пошуком роботи складна, адже ні для кого не є таємницею, що наразі у будь-якій галузі діяльності на Білозерщині не вистачає кваліфікованих спеціалістів. Хтось виїхав за кордон, перебрався у більш спокійні регіони країни, мобілізувався до лав ЗСУ тощо. Люди втратили робочі місця, наприклад, у Херсоні, де традиційно працювало багато жителів нашої громади. Адже транспорт до обласного центру ходить не так часто, туди дорого і досить небезпечно їхати, так що треба шукати щось інше, ближче до дому”, – говорить Олена Володимирівна.

За словами керівниці, ще до війни служба зайнятості затвердила перелік суспільно-корисних робіт, які можуть бути запропоновані як безробітним, що стоять на обліку, так і всім охочим. Під час війни потреба громади у виконанні подібних робіт суттєво зросла.

“Так звана “Армія відновлення” сьогодні дуже потрібна громадам. Йдеться переважно про роботи з відбудови та благоустрою населених пунктів. Зарплатня стабільна, це мінімум, який забезпечує держава – близько 8 тис. грн”, – коментує директорка.

Олена Розсуждай говорить, що статус безробітного при оформленні договору з Білозерської СВА на виконання суспільно-корисних робіт людина не втрачає.

“Суспільно-корисні роботи, за бажанням, може виконувати будь-хто. Хоча наразі склалася така тенденція, що переважна кількість робітників “Армії відновлення” – жінки. Станом на червень 2024 року у Білозерській громаді на цьому напрямку працює 43 особи, безпосередньо у Білозерці – 20. Цифри в інших громадах: Дар’ївська – 35, Чорнобаївська – 25, Станіславська – 21, Музиківська – 6″, – говорить Олена Розсуждай.

Наразі існує декілька вакансій в “Армії відновлення” Білозерської громади. Тож тим, хто шукає роботу, можна звертатися або до місцевого центру зайнятості, або до Білозерської СВА.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь