У Білозерці проводитимуть рейди в місцях стихійної торгівлі

0
89

Білозерська селищна військова адміністрація закликає мешканців громади дотримуватися правил вуличної торгівлі та здійснювати її у спеціально відведеному для цього місці.

Про це Білозерська СВА повідомила на своїй сторінці У Фейсбуці.

“Здійснювати несанкціоновану торгівлю у місцях на вулицях селища, зокрема за адресою вул.Свободи,86, біля будинку торгівлі «Безпоясного» – заборонено. На території селища Білозерка визначене окреме місце для торгівлі, яке знаходиться на площі біля центрального стадіону по провулку Харченка”, – йдеться у повідомлені.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, згідно зі ст.152 КУпАП, тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
З метою контролю над дотриманням цих вимог будуть проводиться рейди із залученням представників правоохоронних органів.

З 16 травня на звільненій території Херсонщини скоротили тривалість комендантської години. Наразі вона діє у проміжку часу з 21.00 до 5.00.

З 15 березня в Херсонській області дозволили продаж алкоголю з 10 до 15 години у місцях оптової, роздрібної торгівлі та в ресторанах, дозвіл триватиме місяць.

На початку квітня Рада оборони Херсонської області ухвалила рішення заборонити сім’ям із дітьми в’їзд до низки населених пунктів через російські обстріли. Зокрема, це стосується Кизомису, Велетенського, Берегового, Янтарного, Дніпровського, Білозерки, Приозерного, Комишан, Микільського, Понятівки, Токарівки, Новотягинки та Іванівки.

Фото: Район.in.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь