У Білозерці відновило роботу відділення “Ощадбанку”

0
68

Після довготривалої перерви у Білозерці відновило роботу відділення “Ощадбанку”.

Про це у Телеграміна повідомила Херсонська ОВА.

“Банківське приміщення було підтоплене, а також ставало ціллю російської артилерії. Однак фахівці швидко ліквідували наслідки обстрілів та затоплення” – йдеться у дописі.

Наразі місцеві мешканці можуть отримати повний спектр банківських послуг: від оформлення карток до сплати комунальних послуг. У відділенні також працює три банкомати та три термінали самообслуговування.

10 червня парламент схвалив у другому читанні урядові законопроєкти 9051 і 9052, що були розроблені Мінреінтеграції. Вони спрощують умови погашення окремих видів споживчих кредитів для ВПО й осіб, що проживають на уражених війною територіях.

Так, на період воєнного стану і протягом 30 днів після нього буде запроваджено механізм обов’язкової реструктуризації. Він діятиме за таких умов:

– якщо державна та соціальна матеріальна допомога та/або пенсійне забезпечення, благодійна допомога є єдиним джерелом доходу споживача та членів його сім’ї;

– якщо споживач є батьком чи матір’ю багатодітної сім’ї, які отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг;

– якщо споживач або член його сім’ї є особою з інвалідністю внаслідок війни і сукупний розмір доходу споживача та членів його сім’ї не перевищує двох мінімальних заробітних плат.

Позичальники повинні постійно проживати або виїхати з території, на якій ведуться (велися) бойові дії чи ТОТ, не мати простроченої заборгованості станом на 23 лютого 2022 року.

Законопроєкт 9051 також встановлює заборону вимагати прострочену заборгованість кредитору та колекторській компанії на період воєнного стану і протягом 30 днів після його закінчення. А відповідно до законопроєкту 9052, доходи позичальників, отримані внаслідок проведеної реструктуризації, звільняються від оподаткування.

Мешканці постраждалих населених пунктів можуть розраховувати на компенсацію за житло, яке знищено внаслідок підриву Каховської ГЕС, у межах програми єВідновлення.

За словами Ірини Верещук, програма стовідсотково буде працювати для підтоплених регіонів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь