У Білозерці відновила роботу казначейська служба

0
69

У Білозерці відновив роботу місцевий підрозділ Державної казначейської служби України.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

 Білозерка.info
Днями роботу територіальних підрозділів голова Державної казначейської служби України проінспектувала голова служби Тетяна Слюз, котра побувала з робочим візитом на Херсонщині.
Разом із начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним вона взяла участь у селекторній нараді штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Наразі у Білозерці триває облаштування робочих місць для фахівців служби.
В червні після довготривалої перерви у Білозерці відновило роботу відділення “Ощадбанку”. Банківське приміщення було підтоплене, а також ставало ціллю російської артилерії. Однак фахівці швидко ліквідували наслідки обстрілів та затоплення.
Наразі місцеві мешканці можуть отримати повний спектр банківських послуг: від оформлення карток до сплати комунальних послуг. У відділенні також працює три банкомати та три термінали самообслуговування.
На Білозерщині розпочали роботу комісії з обстеження житла, пошкодженого або зруйнованого внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС. Члени комісій обстежуватимуть будинки, складатимуть відповідні акти, вноситимуть результати обстежень до Реєстру пошкодженого та знищеного майна та розраховуватимуть суми компенсацій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь