30 C
Kherson
Середа, 19 Червня, 2024

Останні новини

У Білозерці відбулася презентація пілотного проєкту «Дівчата цифрової епохи»

18 січня на базі Білозерського ЗПЗСО ім. О. Я.  Печерського відбулася презентація пілотного проєкту для старшокласниць білозерських шкіл  «Дівчата цифрової епохи».  Даний проєкт у нашій громаді реалізується програмою «Мріємо та діємо», яку в Україні впроваджує міжнародна некомерційна організація IREX за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) за ініціативи  Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради.

«Дівчата цифрової епохи» – це безкоштовний інтенсивний двохмісячний курс навчання, наставництва та мережування. Його мета – надати молодим дівчатам сучасні навички IT та роботи з даними, а також показати моделі жіночого лідерства, щоб підвищити шанси на гідну роботу й успішну кар’єру, а також посилити їхній потенціал долучатися до розвитку громади.

Проєкт орієнтований на дівчат віком 15–19 років, які завдяки участі у навчанні, крім знань у цифровій сфері, зможуть розвити такі компетенції: підприємницьке мислення, адаптивність, співпраця, лідерство та соціальний вплив, інклюзивність, медіа та інформаційна грамотність.

Зустріч проходила в неформальній та приємній атмосфері. Олександр Кобець, регіональний координатор програми «Мріємо та діємо», розповів учасницям про проєкт, про його можливості та перспективи для дівчат.

«Даний проєкт вже реалізується в декількох областях України, – говорить Олександр Кобець, регіональний координатор програми «Мріємо та діємо» в Херсонській області. – Він передбачає безкоштовне навчання навичкам ІТ,  розвиток підприємницького мислення, та інших складових, які будуть необхідні для кар’єрного орієнтування дівчат у недалекому майбутньому. Також гарним бонусом стане поїздка до Києва на всеукраїнський форум, де учасниці зможуть познайомитися з дівчатами з інших міст, завести знайомства та друзів, дізнатись більше про можливості програми. А ще найкращі учасниці курсу зможуть пройти стажування в столичних ІТ компаніях».

Тренерка Юлія Ситник та менторка Катерина Білоконь провели цікаве знайомство з учасницями, яке дозволило краще пізнати одна одну та проявити свої художні здібності.

Заняття проходитимуть щосуботи з 10.00 до 14.00 на базі Білозерського ЗПЗСО ім. О. Я.  Печерського.

Якщо тобі цікаво розвиватися, запрошуємо взяти участь у першому занятті 22 січня 2022р. з 10 до 14.00 в Білозерському ліцеї #1 ім.О.Я.Печерського.

Подробиці можна дізнатися у Петренко Елли (тел. 095 087 48 60)

Реєстрація можлива за посиланням

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info