У Білозерці на зупинці живе безпритульна: чому це небезпечно

0
650

До нашої редакції надійшов лист від мешканки Широкої Балки з проханням допомогти вирішити проблемне питання, пов’язане із безпековою ситуацією в Білозерці. Жінка повідомила, що в одному з  укриттів біля зупинки громадського транспорту поселилася безпритульна. Через це люди не можуть скористатися захисною спорудою під час обстрілів селища.

“Біля зупинки на Станіславському шосе (танк) в укритті живе безпритульна жінка. Під час обстрілу ховатись людям немає де, бо вона виганяє з прихистку усіх. Сама ж приводить туди “друзів”, вони, скоріше за все, і випивають там, і живуть. Поліція її виганяє, жінка знов приходить”, – написала жінка у повідомленні.

Відповідну ситуацію нашому виданню прокоментував начальник Білозерської СВА Ігор Острівний.

“Так, проблема є і вирішити її досить складно. Двічі цю безпритульну поліція виводила з мобільного укриття. Останній раз – на вихідних.
Але вона така сама громадянка України, як і всі ми. Наразі за законом не маємо повноважень на якісь обмежувальні дії з цього приводу. Будемо шукати шляхи виходу з цієї ситуації.
Проте, зауважу, що безпритульні в мобільних укриттях селяться не тільки у Білозерці, і в Херсоні були такі випадки, та й по всій країні загалом”, – говорить керівник.

Також начальник СВА розповідає, що зараз у громадах набагато більше безхатьків, ніж до війни, тому що тут вони отримують гуманітарку, а якщо є документи – то ще й виплати як ВПО. Багато хто з них не хоче змінювати звичний спосіб життя. А це, на жаль, зловживання алкоголем, яке необхідно лікувати.

“Потрібні рішення на рівні держави щодо комплексного вирішення проблеми з безхатьками, а також, можливо, допомога благодійних організацій, що працюють з цими соціальними категоріями”, – наголошує Ігор Острівний.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь