28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерці відзначили День Гідності та Свободи

У Білозерці мешканці села відзначили День Гідності і Свободи.

21 листопада, у Білозерці відзначили День Гідності і Свободи. Свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) 

Учасники заходу, які зібрались на центральній площі, вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної сотні та загиблих учасників бойових дій на Сході України. Учні ЗПЗСО вийшли з плакатами на яких написали, що для кожного з них, означає гідність.

Зі словами привітання до громадськості звернулись секретар селищної ради Євген Шепель, перший заступник голови РДА Олексій Журавленко та голова районної ради Аліна Науменко.

Як зазначив Євген Шепель, це свято є другим Днем Незалежності, так як саме в цей час, у новітній історії, ми почали боротися за свою незалежність, гідність і свободу. І ні в якому разі не можна забувати ціну, яку заплатила Україна за нашу волю.

Заходи завершились тихою акцією «Янголи пам’яті». Учні шкіл та садочків змайстрували білих паперових янголят на згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну та розвісили їх на деревах.

Джерело: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info