3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

У Білозерці відбувся гала-концерт «Таврійський барвограй»

5 травня у районному будинку культури відбувся феєричний гала-концерт за участю переможців районного етапу обласного огляд-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй». Дивовижний захід організували спеціалісти районного ЦТДЮ.

У гала-концерті взяли участь понад двохсот школярів з вісімнадцяти шкіл Білозерщини. Свої таланти діти розкривали у хореографічному, вокальному, музичному і театральному жанрах. Крім того, гості і учасники свята могли насолодитися виставкою робіт вихованців ЦТДЮ і філій центру, яка розгорнулася у фойє будинку культури. Вироби декоративно-ужиткового мистецтва просто вражали. 

Найбільше оплесків і захоплення глядачів викликали виступи учнів Чорнобаївського НВК, Киселівської і Інгулецької шкіл. Саме ці заклади отримали кубки переможців районного етапу «Таврійського барвограю» від директора Херснського будинку художньої творчості Валерія Висовня.

Крім того, учасники концерту отримали грамоти від райдержадміністрації, які вручила начальник відділу освіти, молоді і спорту РДА Світлана Колесніченко. Щирі слова захоплення від дитячої творчості пролунали від селищного голови Антоніни Чередник, яка пообіцяла і надалі підтримувати позашкільників. Селищна рада також відзначила школярів Білозерської ОТГ грамотами.

Наші діти – надзвичайно талановиті! З таким творчим потенціалом маємо надійне підґрунтя для розвитку культури на Білозерщині!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info