6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

У Білозерці відбудеться фестиваль «Відкриті уроки футболу» для учнів шкіл громади

12 жовтня, о 10:00 год., на стадіоні «Харчовик» відбудуться «Відкриті уроки футболу» для учнів ЗПЗСО Білозерської громади. Всі учасники будуть розділені на команди, які по черзі займатимуться в різних зонах футбольними вправами під наглядом тренерів

6 жовтня відбулася нарада за участі представників Херсонської обласної федерації футболу, секретаря селищної ради Євгена Шепеля, президента БФЛ Сергія Шевейка та вихователів фізичної культури та спорту шкіл громади, на якій обговорились організаційні моменти. У зв’язку з карантинними обмеженнями уроки футболу пройдуть з дотриманням протиепідемічних заходів: температурний скринінг, масковий режим та соціальна дистанція.

Євген Шепель зазначив, що  проведення уроків футболу популяризують здоровий спосіб життя серед дітей і Білозерська селищна рада тільки сприятиме проведенню таких оздоровчих проектів.

Слід зазначити, що увесь інвентар, отриманий від ФФУ, а це футбольні м’ячі, фішки, манішки, футболки, – залишиться місцевим школам, що прийняли участь у фестивалі футболу.

Проєкт «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом. Основними виконавцями в реалізації проєкту виступають Асоціація крос-культурних проєктів (Данія), Українська асоціація футболу, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info