21.8 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерці стартувала Спартакіада з легкоатлетичного кросу

3 жовтня, у Білозерці, на стадіоні «Харчовик», розпочався селищний етап Спартакіади серед учнів закладів повної загальної середньої освіти. Спартакіада розпочалась з легкоатлетичного кросу. Відкрив змагання начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Валерій Білоус.

Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку. Біг проводився на відкритому повітрі. У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата 2003-2004 р.н., 2005 р.н. і молодше.

 Білозерка.info

Окрім легкоатлетичного кросу, Спартакіада включатиме в себе, такі види спортивних дисциплін: баскетбол, футбол, волейбол, легка атлетика, шахи, настільний теніс.

Джерело: офіційний сайт Білозерської селищної ради

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info