25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерці проходять «смачні уроки праці» під час карантину

Сьогодні багато хто перебуває вдома під час карантину та користується нагодою навчитись чомусь новому. Хтось вчить іноземні мови, хтось займається спортом, хтось бере участь у навчальних онлайн-вебінарах, а хтось  готує смачні кулінарні шедеври вдома.

У Білозерській ЗПЗСО №2 стартував дистанційний проект «Смачні уроки праці під час карантину», в якому беруть участь учні 5-11 класів та їх родини.  Організатором проекту та власницею цікавого задуму є вчитель технологій (праці) та основ здоров’я Феніна Олена Анатоліївна.

(зліва на фото – Сваволя Іван 5 Кл, справа – Морозенко Вікторія, 9-А кл)

(зліва на фото- майбутні п’ятикласниці КісільПоліна та Віолетта, справа – Сокол Ольга 6 Кл)

«Під час карантину ми були змушені перейти на онлайн навчання і я вирішила взяти розділ ,, Кулінарія” для виконання домашніх завдань, -говорить Олена Анатоліївна. -Цей розділ цікавий дітям ,а батькам зручно  їм допомагати , так як ми всі постійно готуємо ,і для виконання домашніх завдань є інгредієнти в місцевих продуктових магазинах , які працюють під час карантину.  Моя перша освіта – інженер технолог приготування їжі. Тема «Кулінарія» на уроці мені найцікавіша (знаю які зміни відбуваються при нагріванні ,заморожуванні ,як утворюється шкоринка і т д). Мої учні також полюбляють готувати, навіть, хлопці.)))  До проекту залучені школярі 5-11 класів.  Завдання для проекту були складені з урахуванням вікових особливостей учнів , від простого до складнішого .Самі завдання і зразки (фото + рецепт )надсилаю дітям на їх електроні пошти та щодня отримую  безліч позитивних  емоцій та вражень від кулінарних страв, приготовлених моїми учнями та їх помічниками».

У кожного класу  є своє кулінарне завдання.  Діти 5-х класів готують «Гарячі напої», 6-х класів  –  «Приготування бутербродів»,  учні 7-х класів працюють з «Салатами», школярі  8-х класів готують страви з прісного тіста, дівчата та хлопці 9-х класів займаються приготуванням  страв з пісочного тіста, а старшокласники 10-х-11-х класів працюють над шедеврами з дріжджового тіста.

«Я дуже задоволена даним проектом, – говорить Олена Анатоліївна, організаторка заходу. –  Я вдячна всім учням та їх родинам, особливо меншим братикам та сестричкам учнів,  за участь у приготуванні кулінарних страв  та їх креативне оформлення.  Після карантину хочу зробити збірочку «Смачна праця на карантині», де будуть розміщені кращі роботи моїх учнів».

( на відео – Булахов Олег, учень 9-А класу зі своєю молодшою сетричкою Анастасією)

Катерина Оксенюк

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info