37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерці пройшов тренінг для жінок «Як згуртувати людей у команду?»

29 лютого у приміщенні Білозерської районної бібліотеки пройшов тренінг   «Як згуртувати людей у команду?»  для жінок Білозерського району.

Інна Корміленко, психологиня та тренерка, підготувала різні цікаві практичні вправи для учасниць на розвиток командного духу, на єдність, вміння слухати один одного та розуміти. Також говорили про роль кожного в колективі чи команді, що є важливим, без чого команда не може бути успішною та ефективною.

Вправа «Скеля»  наглядно показала як важлива підтримка один одного.

Вправа” Друкована машинка” показала як важливо слухати один одного, спостерігати, враховувати міміку та жести і загалом бути уважними до оточуючих.

Вправа «Вежа» допомогла дівчатам розподілити ролі та досягти гарного результату завдяки спільним зусиллям та вмінню чути одна одну.

 

«Мені дуже сподобався тренінг, – говорить Тетяна, учасниця заходу. – Інна дуже вдало підібрала вправи. Ми складали пазли ” Правила тренінгу”. Хоч це було не просто, але групи гарно впоралися з цим завданням. Мені сподобалося працювати в групі над побудовою вежі. Спілкування з дівчатами підняло настрій. Дуже дякую всім за тренінг . Бажаю подальших успіхів і нових вражень. Хочу ще брати участь у тренінгах для жінок. Отримала багато корисної і потрібної інформації.»

«Отримала море емоцій та вражень, -ділиться своїми думками Оксана, одна із учасниць. –  Дуже сподобалися всі практичні завдання, які підготувала Інна Корміленко. А ще, дякую за нові знайомства!!! Буду вдячна за запрошення на нові тренінги!!!»

Учасниці тренінгу дійшли висновку, що ідеальна команда – це та, де поважають і розуміють один одного, де є загальна ціль та загальні інтереси, де вміють домовлятися спокійно та конструктивно, не замислюючись допомагають один одному, вміють радіти успіхам інших, де діють за правилами, дисципліновані та чітко виконують свої обов’язки.

«Дуже вдячна за чудовий настрій, посмішки, нові знайомства, надання нового досвіду та всім організаторам за цікаві тренінги,» – говорить Вікторія, учасниця тренінгу.

В кінці тренінгу жінки разом із тренеркою розробили план згуртування їхньої команди – проводити спільні заходи, зустрічі, обговорення спільних ідей за чашкою кави та ін.

«Мені дуже приємно відвідувати Ваші тренінги,- говорить Світлана –  цікаві вправи та завдання, які навчають знаходити вихід з якихось певних ситуацій. А  також нові знайомства! Познайомившись на тренінгу  з вчителем Тетяною Коробоненко,  ми провели спільний захід у 7му кл Білозерської школи №2»

Наступний тренінг для жінок «Соціальна згуртованість та жіноча взаємопідтримка»  відбудеться 21 березня у смт. Білозерка. Тож слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Тренінги для жінок проходять в рамках проекту «Створення можливостей для соціальної згуртованості», що реалізується ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за фінансування Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

 

                                              

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info