19.3 C
Kherson
П’ятниця, 15 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерці пройшов Різдвяний турнір з футзалу серед юнаків 2008-2010 року народження

10 січня у спортивному залі Білозерського наукового ліцею відбувся вже традиційний відкритий турнір Білозерської РК ДЮСШ з футзалу серед команд юнаків 2008-2010 року народження «Різдв`яні зустрічі-2020» У змаганнях прийняли участь 5 команд Білозерка-2009, Білозерка-2010, Дніпровська філія, Киселівська філія та Станіславська громада. Всі команди мали дружню підтримку. Батьки палко вболівали за своїх дітей, це дуже допомогло дітям під час гри, особливо тим, які приймали участь у змаганнях вперше. Тому ігри були емоційними та яскравими.
У підсумку місця розподілилися наступним чином: 5 місце у Дніпровського, 4 у Білозерка-2010, 3 місце посіла Станіславська ОТГ, срібні нагороди вибороли юнаки з Білозерка-2009 а почесне 1 місце отримали гравці Киселівської команди. Під час нагородження кожен учасник турніру отримав грамоту, а двоє з них отримали пам`ятні відзнаки: «Кращий нападник» Штих Олександр з Киселівки; а Гордєєва Олексія з Білозерки визнано «Кращим гравцем» турніру.
Дякуємо тренерам за гарну підготовку своїх вихованців, а батьків за палку підтримку своїх дітей, що створило дружню атмосферу змагань.

Андрій Діброва
заступник директора Білозерської РК ДЮСШ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info