27.3 C
Kherson
Вівторок, 16 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерці пройшов ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

26 жовтня в Білозерському закладі повної загальної середньої освіти № 3 пройшов ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В конкурсі взяли участь 31 учень 5-11 класів ЗПЗСО Білозерської громади.

Відповідно до рішення журі переможцями ІІ етапу конкурсу стали: Жосан Вікторія (І м.), Гончаров Артем (І м.) та Новікова Юлія (ІІ м.) з Білозерського наукового ліцею; Насонова Віолетта (ІІ м.) з Надеждівського ЗПЗСО; Юкало Уляна (ІІ м.) з Томинобалківського ЗПЗСО; Гостішева Анна (І м.) з Білозерського ЗПЗСО № 2 ім. Богдана Хмельницького та Маскаєва Владислава (І м.) з Білозерського ЗПЗСО № 3. Переможці візмуть участь у ІІІ етапі конкурсу. Побажаймо їм перемоги!

Даний конкурс проводиться щороку з метою піднесення престижу української мови та літератури, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, пошанування великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Джерело: Білозерська селищна рада 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info