28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерці пройшла нарада керівників закладів освіти Білозерської селищної ради

12 лютого у приміщенні Білозерської селищної ради відбулась нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та мистецької школи.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерій Білоус обговорив з учасниками заходу нагальні питання щодо освітньої діяльності, зокрема, про встановлення доплати керівникам міжшкільних методичних об’єднань, працівникам закладів дошкільної та загальної середньої освіти. У виступі головного бухгалтера Інни Бєляєвої йшлося про фінансування закладів освіти та мистецької школи у 2020 році.

Головний спеціаліст Людмила Бондаренко підвела підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/20 навчальному році. Окрім цього, присутні обговорили запровадження спрощено-автоматизованої системи НАССР на базі комп’ютерної програми НАССР-TRADING та участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад учнів закладів повної загальної середньої освіти з навчальних предметів.

Загалом присутні розглянули 9 питань, по яким прийняті відповідні рішення.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info