36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерці пройшла нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

У Білозерці пройшла нарада для керівників закладів загальної середньої  та позашкільної освіти району, на якій були розглянуті планові питання щодо організації освітнього процесу в школах. Про це повідомляє Білозерська РДА на своєму сайті. 

Олена Данлилова, тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління Державної служби якості освіти у Херсонській області, підготувала для учасників практичні завдання, які допомогли їм краще засвоїти теорію. 

Директори закладів освіти, мали добру нагоду ознайомитися та вивчити нормативно-правові документи щодо підготовки до аудиту, визначення критеріїв та вимог щодо оцінки якості освіти у навчальному закладі.

Найбільш активними слухачами практичного заняття були: Таточенко А.А. виконуюча обов’язки директора Благодатнівської школи, Терещенко Т.І., директор Дніпровської, Кривонос Л.Г., директор Кизомиської шкіл  а також Рибачук Л.В., директор Миролюбівської школи та Смірнов С.Ю, директор Дар’ївської вечірньої школи, Луценко А.Г., директор Чорнобаївського НВК та Островенко Л.І., директор Велетенської школи.

У своїх доповідях вони чітко акцентували увагу на організацію педагогічної діяльності, оцінювання здобувачів освіти, розвиток освітнього середовища, й організацію управлінських  процесів у навчальному закладі.

Після закінчення практичної частини спеціального заняття Олена Данилова відповіла на запитання присутніх й побажала активно включитися у процеси реформування освітянської галузі.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info