19.4 C
Kherson
Четвер, 13 Червня, 2024

Останні новини

У Білозерці пожежа забрала життя жінки

Як повідомляє Придніпровська Зірка, 10 листопада о 12 годині 18 хвилин на пункт зв’язку ДПРЧ-2 надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку у Білозерці (вул. Шевченка, 198). На місце виклику відразу ж виїхав черговий караул у складі одного відділення. О 12 годині 22 хвилини рятівники приступили до гасіння житлової будівлі.

На момент пожежі в оселі знаходилося двоє осіб. Власника будинку вдалося врятувати, а от його гостю, на жаль, ні. Загиблою виявилася білозерчанка 1967 року народження. Повністю ліквідувати пожежу вдалося о 13 годині 30 хвилин. Ймовірною причиною лиха стала необережність під час паління.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info