28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерці переобрали голову відокремленого підрозділу САМБО в Херсонській області

 Білозерка.info

9 серпня у Білозерці відбулися загальні збори тренерів та спортсменів Херсонської області з боротьби САМБО під головуванням Івана Литвиненка. Засідання відвідали запрошені з Києва віце-президент Національної Федерації Самбо України (НФСУ) Юрій Скрипаль та чемпіон з пляжного САМБО Вадим Скрипаль. Почесними гостями зборів стали заступник Білозерського селищного голови Олександр Піскун та секретар селищної ради Євген Шепель.

Головним питанням зборів було переобрання голови відокремленого підрозділу НФСУ у Херсонській області. Роботу діючого голови Володимира Шадріна члени зборів визнали незадовільною і одноголосно проголосували за кандидатуру Івана Литвиненка. Зазначимо, що Іван Литвиненко є депутатом Білозерської селищної ради, спортивним активістом та діючим спортсменом.

 Білозерка.info

«Хочу сказати, що моїм першочерговим завданням на посаді голови стане розвиток спорту в Херсонському регіоні, – говорить Іван Литвиненко, – а саме проведення тренувальних зборів для спортсменів, фінансування спортивних клубів. Щоб досягати вагомих результатів у спорті, треба створити гарні умови для тренувань дітей, насамперед це комфортні спортзали з залученням кваліфікованих тренерів, сучасна тренувальна амуніція тощо. Цим я буду займатись в першу чергу. Я сам спортсмен – тому розумію, що працювати потрібно не словом, а ділом».

Засідання пройшло у Білозерському спортивному клубі САМБО.

Нового голову спортсмени з тренерами привітали оплесками. Тож побажаємо Івану Литвиненку спортивної наснаги і натхнення у розвитку спортивної Херсонщини.

 Білозерка.info

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info