28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

У Білозерці буде створено Координаційний офіс безпеки

З січня 2020 року на території Білозерського району стартував проект “Безпечні та правоспроможні ОТГ Білозерського району Херсонської області“, який направлений на формування безпечного середовища в об’єднаних громадах Білозерського району.

Проведене влітку 2019 року опитування показало, що мешканців Білозерки та району турбують питання безпеки громадян, а саме: крадіжки, правопорушення щодо благоустрою, безпека дітей на вулиці, продаж алкоголю дітям до 18 років, низький рівень реагування сільських рад на прояви правопорушень в селах району та ін.  Також люди говорили про те, що в селах не вистачає позашкільних дитячих гуртків, немає облаштованих дитячих майданчиків, стадіонів, парків, неналежна система водопостачання, кількість сміттєвих звалищ та ін. Все це дійсно знижує відчуття власної безпеки на певній території.

 Білозерка.info

У Білозерці буде створено Координаційний офіс безпеки, фахівці якого надаватимуть представникам влади, громадськості, поліції практичну, методичну та консультаційну допомогу у вирішенні питань щодо реалізації безпекових ініціатив, будуть розвивати лідерство та людський потенціал в громаді.

Офіс безпеки стане платформою для обміну досвіду, цікавих інтерв’ю з різними фахівцями, прес-конференцій та інших заходів, направлених на формування безпечного середовища в громадах району.

В офісі та під час виїздів в села об’єднаних громадах юристи надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу, проводитимуть тренінги для школярів, сільських депутатів, освітян.

Також в рамках проекту заплановано навчальний візит для 15 представників сільських рад, поліції та громадськості до Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари, Одеської області. Учасники візиту познайомляться на практиці як працює модель даного офісу, які вже є досягнення та ризики, поділяться досвідом роботи у сфері безпеки.  Також буде організовано візити представників влади, поліції та громадських формувань до Музиківської та Станіславської ОТГ, які мають успішний досвід роботи пожежної добровільної дружини та інспекторів з благоустрою. Такі візити важливі для налагодження співпраці між громадами та поширення успішних практик.

Організатори проекту впевнені, що лише спільно, з рівними зусиллями та вкладом громадськості, поліції та влади можливо створити безпечні умови життя для нас та наших дітей в нашому районі.

Довідково: ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» реалізує проект “Безпечні та правоспроможні ОТГ Білозерського району Херсонської області“ у партнерстві з Херсонським місцевим центром з надання БВПД, Станіславською сільською радою, Музиківською сільською радою, Білозерською селищною радою, Білозерським відділенням поліції, Координаційним офісом безпеки в м.Татарбунари при Одеській обласній організації КВУ за фінансової підтримки міжнародного фонду “Відродження“.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info