37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

У Білозерці буде створено Координаційний офіс безпеки

З січня 2020 року на території Білозерського району стартував проект “Безпечні та правоспроможні ОТГ Білозерського району Херсонської області“, який направлений на формування безпечного середовища в об’єднаних громадах Білозерського району.

Проведене влітку 2019 року опитування показало, що мешканців Білозерки та району турбують питання безпеки громадян, а саме: крадіжки, правопорушення щодо благоустрою, безпека дітей на вулиці, продаж алкоголю дітям до 18 років, низький рівень реагування сільських рад на прояви правопорушень в селах району та ін.  Також люди говорили про те, що в селах не вистачає позашкільних дитячих гуртків, немає облаштованих дитячих майданчиків, стадіонів, парків, неналежна система водопостачання, кількість сміттєвих звалищ та ін. Все це дійсно знижує відчуття власної безпеки на певній території.

У Білозерці буде створено Координаційний офіс безпеки, фахівці якого надаватимуть представникам влади, громадськості, поліції практичну, методичну та консультаційну допомогу у вирішенні питань щодо реалізації безпекових ініціатив, будуть розвивати лідерство та людський потенціал в громаді.

Офіс безпеки стане платформою для обміну досвіду, цікавих інтерв’ю з різними фахівцями, прес-конференцій та інших заходів, направлених на формування безпечного середовища в громадах району.

В офісі та під час виїздів в села об’єднаних громадах юристи надаватимуть безкоштовну юридичну допомогу, проводитимуть тренінги для школярів, сільських депутатів, освітян.

Також в рамках проекту заплановано навчальний візит для 15 представників сільських рад, поліції та громадськості до Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари, Одеської області. Учасники візиту познайомляться на практиці як працює модель даного офісу, які вже є досягнення та ризики, поділяться досвідом роботи у сфері безпеки.  Також буде організовано візити представників влади, поліції та громадських формувань до Музиківської та Станіславської ОТГ, які мають успішний досвід роботи пожежної добровільної дружини та інспекторів з благоустрою. Такі візити важливі для налагодження співпраці між громадами та поширення успішних практик.

Організатори проекту впевнені, що лише спільно, з рівними зусиллями та вкладом громадськості, поліції та влади можливо створити безпечні умови життя для нас та наших дітей в нашому районі.

Довідково: ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» реалізує проект “Безпечні та правоспроможні ОТГ Білозерського району Херсонської області“ у партнерстві з Херсонським місцевим центром з надання БВПД, Станіславською сільською радою, Музиківською сільською радою, Білозерською селищною радою, Білозерським відділенням поліції, Координаційним офісом безпеки в м.Татарбунари при Одеській обласній організації КВУ за фінансової підтримки міжнародного фонду “Відродження“.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info