У березні хаб у Дар’ївській громаді відвідало понад 1,2 тисячі місцевих мешканців

0
157

Минулого місяця у Дар’ївській СТГ відкрився сільський хаб, де можна отримати психосоціальну підтримку. У дітей є можливість поспілкуватись з однолітками, взяти участь у рухливих іграх та майстер-класах. У березні простір відвідало понад 1200 батьків з їхніми дітьми.

Про це повідомив Громадський вісник Херсонщини.

«Березень пройшов для нас дуже плідно. З кожним відвідувачем ми спочатку проводимо перші бесіди довіри, а далі відпрацьовуємо напрям роботи індивідуально – як з дорослими, так і з дітьми. За ці два роки люди багато пережили, через обстріли не часто не виходять з дому, тому їм треба інколи виговоритись», – розповів адміністратор сільського хабу Сергій.

Також у просторі працюють соціальні фахівчині Надія та Ольга, психологині Олена та Людмила та логопед Наталя. Спеціалісти, окрім своєї основної роботи, займаються проведенням майстер-класів для арттерапія.

Окрім цього, двічі на тиждень хаб відвідують юні мешканці інших населених пунктів Дар’ївської громади – Чайкиного, Інгулівки, Федорівки. Сюди дітей привозить мобільна бригада.

У Чайкиному фахівці провели виїзне заняття з правил мінної безпеки для малечі. На ньому були присутні не тільки місцеві мешканці, а й сім’ї ВПО. Діти послухали корисну інформацію, взяли участь у іграх на свіжому повітрі, а наприкінці уроку їм подарували м’ячі.

Учасники зустрічей можуть заповнювати анкети зворотного зв’язку. Завдяки цьому працівники дізнаються, наскільки плідною була їхня робота з сім’ями. Більшість родин залишають позитивні відгуки, і з кожним днем кількість відвідувачів хабу тільки зростає.

  • КП «Надія» Білозерської громади надали обладнання для водопостачання. Комунальники отримали витратні матеріали і 160 метрів труби. Допомога надійшла від БФ «Ранок Відродження».
  • Представники Станіславської громади відвідали дводенний тренінг щодо написання грантових проєктів, який проходив на Херсонщині. Спеціалісти дізнались більше про конкурс “Місцеві ініціативи для розвитку громад”, навчались формулювати мету та результати проєкту тощо.
  • Учні 9 та 11 класів Миролюбівського ліцею взяли участь в акції “Випускники-2024 року для майбутніх поколінь”. Діти висадили яблуні на території закладу освіти. Проведення акції ініціювала громадська спілка «Асоціація професіоналів довкілля».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь