28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Творчі роботи білозерських майстрів та майстринь представлені на виставці в Херсоні

 Білозерка.info

3 по 21 вересня у Виставковому залі Національної Спілки художників України проходить обласна виставка декоративно-прикладного мистецтва вихованців та керівників гуртків «На крилах творчості» в рамках обласної постійно діючої виставки «Барви Таврійського краю», що організовує та проводить Херсонський державний будинок художньої творчості.

Здобутки гуртків за минулий навчальний рік представили вихованці гуртків центру позашкільної освіти Білозерського району під керівництвом Забудської Лариси Павлівни (Олександрівська загальноосвітня школа) та Чемерейко Тетяни Миколаївни (Посад-Покровська загальноосвітня школа).

Також, для участі у виставці надали свої роботи учні Новотягинської, Садівської, Правдинської, Таврійської, Дніпровської та Інгулецької загальноосвітніх шкіл.

Участь у подібних виставках є чудовим стимулом для розвитку творчих нахилів дітей, відкриває можливості для розвитку та самореалізації. Адже нова творча молодь творитиме українську культуру в майбутньому!

Джерело:  офіційний сайт Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info