Творчі перемоги в online-фестивалі «ХатаФест»

0
76

З 21 листопада 2020 року до 7 січня 2021 року у соціальній мережі Фейсбук тривав перший мистецький online-фестиваль «ХатаФест». Творчий проект, організований Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олеся Гончара і громадськими організаціями «Херсонське обласне бібліотечне об’єднання» та «Українська Хата – талантами багата», об’єднав понад 130 талановитих українців з різних куточків країни, а також за її межами.

Серед переможців фестивалю – мешканці Білозерщини.

Зокрема, найбільшу кількість переглядів (1612) набрала поетеса з Берліна Надія Теленчук з авторським твором «Одягайся». Жінка колись жила у Киселівці.

 Білозерка.info

150 уподобань отримав твір «Під подушку синочку» Світлани Кошолап із Надеждівки. Також жінка стала переможницею у номінації «Національна кухня», приготувавши фаршировану щуку (319 переглядів та 121 вподобань). 

 Білозерка.info

Серед вокальних ансамблів, які мали найбільшу популярність в онлайн-фестивалі – народний ансамбль народної пісні «Велетняночка» з піснею О.Поліводи на слова С.Українець «Йшла до Бога Україна».

 Білозерка.info

Найбільше переглядів серед народних умільців (2579) – у Павла Жебровського з Надеждівки, а найбільша кількість лайків (91) – у майстрині Світлани Мішиної з Велетенського.

 Білозерка.info
 Білозерка.info

Протягом січня учасники і переможці online-фестивалю «ХатаФест» отримають дипломи, найбільш активних чекає сюрприз від партнерів фестивалю. Дякуємо всім за участь, продовжимо навесні.

Олег ОЛЕКСЮК, заслужений працівник культури України, керівник проєкту «Українська Хата – талантами багата»

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь