Творча молодь Білозерської громади виступила на благодійному концерті у Вроцлаві

0
94

До початку повномасштабного вторгнення росії на територію України студенти Херсонського державного університету Антон Нікіфоров та Юлія Сікоза з Білозерської громади насолоджувалися щасливим періодом життя. Молоді люди мали улюблену роботу та займалися творчістю, завдяки якій ще у шкільні роки стали друзями.
В юності артисти часто зустрічалися на вокальних конкурсах. Антон був улюбленцем публіки рідного Дніпровського, а білозерчанка Юлія – давно полонила талантом серця односельців. У 2016 році вони вступили до Херсонського фахового коледжу культури та мистецтва на спеціальність «Народно-пісенне мистецтво», навчалися в одній групі.
Музика була невід’ємною частиною їхнього життя, плани на яке зруйнувала війна. Сьогодні молоді люди живуть у Вроцлаві. Їхня основна робота не пов’язана із творчістю, але українці все одно знаходять час для улюбленого заняття. Нещодавно Антон та Юлія взяли участь у благодійному концерті у Вроцлаві, кошти від якого спрямували на підтримку ЗСУ.

«Мені пощастило тут знайти справжніх друзів, серед яких багато музикантів, співаків, акторів, сценаристів, режисерів, журналістів, і навіть депутатів, – розповідає Антон. Один із моїх товаришів – член українських організацій “Незламні Вроцлав” та “Ukrainian Freedom Force”, які збирають кошти для наших хлопців із ЗСУ. Саме він запросив нас з Юлею взяти участь у благодійному концерті у Вроцлаві. Це був мій перший виступ з початку війни в Україні», – розповів Антон Нікіфоров.
Поляки дуже добре сприйняли виступ наших артистів, яких переповнює гордість за свій героїчний народ. Сусідня країна добре приймає українців, проте їхні серця лишилися вдома.
«Своє майбутнє я бачу тільки в Україні. Як автор пісень нещодавно я відмовився від усіх своїх російськомовних творів. У квітні, на свій день народження, планую презентувати нову українську пісню, співавтором якої є моя добра подруга Аліна Діброва», – ділиться виконавець.

Антон та Юлія мріють про повернення додому та зустріч Нового року у родинному колі. Артисти сумують за рідною сценою та своїми шанувальниками.
Війна розкидала всіх нас по світу, змусила адаптуватися до нових умов життя, але в той же час продемонструвала неймовірну силу української нації. Після Перемоги над нашим краєм обов’язково залунає щемлива українська пісня!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь